BĄDŹ SZCZĘŚLIWY! - jeżynowy ŻEL POD PRYSZNIC 3W1 - CERTYFIKOWANE KOSMETYKI NATURALNE - DRESDNER ESSENZ

Certyfikowane kosmetyki naturalne, które są łagodne dla dziecięcej skóry: wegański żel pod prysznic 3 w 1, szampon i płyn do kąpieli BĄDŹ SZCZĘŚLIWY! to słodka woń jagód, która rozpromieni twarz każdego dziecka. Olejek sezamowy BIO i proteiny pszeniczne zapewniają najlepszą ochronę delikatnej skóry dziecka. Łagodne surfaktanty cukrowe delikatnie oczyszczają skórę. Odpowiedni dla skóry i włosów. Żel pod prysznic jest w 100% wegański, tzn. nie zawiera żadnych składników pochodzenia zwierzęcego. Dla dzieci od 3 lat.
JAKOŚĆ: produkt 3w1, bez mikroplastiku zgodnie z recepturą, pH neutralne dla skóry, wegańskie, certyfikowane kosmetyki naturalne
Do ciała i włosów w jednym kroku - bez łez i kołtunów!
Zrównoważone opakowanie: butelka wykonana w 100% z przetworzonego PET, etykieta z tworzywa sztucznego pochodzenia biologicznego
Uwaga: regularnie dostosowujemy nasze przepisy do nowych odkryć naukowych. Może to spowodować zmianę deklaracji składników. Dokładny skład zawsze znajdziesz na liście składników na opakowaniu.
**Ilustracja może się różnić.
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 48 godzin
CZUŁA KĄPIEL - żel pod prysznic 2w1 dla dzieci - DreckSpatz - DRESDNER ESSENZ

CZUŁA KĄPIEL - żel pod prysznic 2w1 dla dzieci - DreckSpatz
DreckSpatz 2w1 żel pod prysznic i szampon o zapachu moreli to łagodna formuła do codziennej pielęgnacji delikatnej skóry i włosów dzieci od 1 roku życia. Naturalne składniki myjące delikatnie oczyszczają i nawilżają skórę oraz włosy, zapewniając miękkość i komfort. Morelowy zapach sprawia, że kąpiel staje się przyjemnym rytuałem, a produkt nie szczypie w oczy, co ułatwia mycie włosów malucha. Jest wegański i nie zawiera mikroplastików, silikonów ani parabenów.
Przeznaczenie:
- Żel pod prysznic i szampon 2w1 dla dzieci od 1 roku życia
- Odpowiedni dla skóry wrażliwej i delikatnych włosów dziecięcych.
- Nawilża, oczyszcza i ułatwia rozczesywanie włosów
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin