
Cena
-
od
do

Bańka silikonowa do masażu twarzy - EASY LIVIN

*Nałóż na twarz ulubiony olejek, by poprawnie wykonać masaż. (może być to np. serum DIVINE)
*Przyciskamy bańkę do twarzy (ściśniętą bańkę przykładamy do skóry i puszczamy – w tym momencie bańka przyssie się do ciała).
*Przesuwamy bańki po skórze, ale nie więcej niż 3-4 razy w jednym miejscu, wykonując jedynie ruchy skierowane ku górze.
*Masaż wykonujemy zdecydowanym ruchem, by kontakt bańki ze skórą nie trwał więcej niż 2 sekundy.
- Jaśniejsza, promienna skóra
- Wyraźne zmniejszenie blizn czy drobnych zmarszczek
- Pożegnanie się z obrzękiem twarzy, szyi czy dekoltu
- Regulacja wydzielania sebum
- W połączeniu z bogatym serum czy kremem- zdziała cuda, a składniki odżywcze lepiej, głębiej się wchłoną.
Masaż twarzy bańką chińską, przez swoje intensywne działanie, ma szereg przeciwwskazań. Należą do nich przede wszystkim zaburzenia związane z układem krwionośnym, takie jak hemofilia, niewydolność żylna, nadciśnienie, choroby serca. Także kondycje skórne, takie jak poparzenia, cera naczyniowa, czy stany zapalne, są przeszkodą do wykonania face cuppingu.
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
OLEJ MALINOWY - 30ml - MINISTERSTWO DOBREGO MYDŁA

Olej z nasion maliny właściwej (Rubus idaeus L.) jest jednym z najciekawszych i zarazem najbardziej wszechstronnych olejów stosowanych w codziennej pielęgnacji skóry.
Posiada nasienny, ziemisty aromat, który szybko utlenia się, pozostawiając olej w postaci niemal bezzapachowej.
Jego lekka, aksamitna, wręcz "matowa" konsystencja sprawia, że jest olejowym numerem jeden w pielęgnacji twarzy.
Idealnie sprawdza się zarówno stosowany w dzień (pod makijaż), jak i na noc - dobrze się rozprowadza i szybko wchłania, nie pozostawiając uczucia obciążonej skóry.
Dedykowany przede wszystkim skórze przesuszonej, skłonnej do alergii.
Łagodzi, uelastycznia, wzmacnia i odbudowuje uszkodzoną warstwę naskórka.
Dba o odpowiednie nawilżenie skóry.
Z uwagi na dużą koncentrację witamin E i A wysoce ceniony jest przez osoby zmagające się z problemami skórnymi.
Nie zatyka porów, a dzięki właściwościom antybakteryjnym i przeciwzapalnym, zapobiega powstawaniu zaskórników i krostek - z powodzeniem stosowany jest w pielęgnacji skóry problematycznej, trądzikowej.
Wykazuje działanie przeciwzmarszczkowe, wspomaga proces tworzenia elastyny i kolagenu.
Wspomaga ochronę przed promieniowaniem UVB.
Naturalny i tłoczony na zimno zachowuje swoje wszystkie dobroczynne właściwości.
---
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 48 godzin
OLEJ ŚLIWKOWY - 30 ml - MINISTERSTWO DOBREGO MYDŁA

Olej z pestek śliwki domowej (Prunus domestica L.) jest jednym z ukochanych przez nas olejów.
Jest to lekki, szybko wchłaniający się olej o rozkosznym, marcepanowym aromacie.
Bogaty w kwas oleinowy, linolowy, witaminę E i antyoksydanty, fantastycznie nawilża i odbudowuje uszkodzony naskórek.
Idealnie koi i przynosi ulgę skórze suchej i podrażnionej. Obudowując płaszcz lipidowy skóry chroni ją przed utratą wody i działaniem czynników zewnętrznych.
Jest idealnym olejem do pielęgnacji skóry tłustej i zanieczyszczonej, ze skłonnością do wyprysków. Regulując procesy zachodzące w gruczołach łojowych znacznie zmniejsza niedoskonałości.
Olej z pestek śliwki ma również zbawienne działanie dla rozdwojonych końcówek włosów oraz łamliwych paznokci - regeneruje je i odżywia.
Wytłaczany mechanicznie i nierafinowany zachowuje swoje wszystkie dobroczynne właściwości.
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
OLEJ Z OPUNCJI FIGOWEJ - 15 ml - MINISTERSTWO DOBREGO MYDŁA

Organiczny, nierafinowany i zimnotłoczony olej z opuncji kaktusowej.
Mały, ale wariat! ;)
Jeśli nas już Państwo nieco znają to wiecie, że wolimy taniej niż drożej oraz też prosto i bez zbędnego nadmiaru. I że trzymamy się tych zasad zarówno w pracy jak i w pielęgnacji. Ale teraz zobaczą Państwo anomalię.
Anomalia przybyła do nas już wiele miesięcy temu w postaci maleńkiej próbeczki - kilka mililitrów oleju. Przyjęta została raczej chłodno, z dystansem, ale i z zaciekawieniem.
"Dobra, dawajcie go tu, zobaczymy czym się świat tak zachwyca". Wydawał się bowiem być złożony nie (jak każdy przyzwoity olej) z kwasów tłuszczowych, ale z przesady. Nieprzyzwoicie wydumany, najdroższy olej świata. Wytłoczenie każdego litra wymaga zebrania niemal pół tony (a tym samym milionów sztuk) nasionek opuncji kaktusowej! Nasionka mozolnie wydobywa się z owoców, a następnie tłoczy metodą "na zimno" aby uzyskać "cudowny eliksir". Państwo sobie wyobrażają? Czy to naprawdę konieczne?
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin